niedziela, 19 marca 2017

Dziękujemy z całego serca za wszystkie wpłaty 1% podatku za 2015 rok, dzięki temu możliwy jest zakup potrzebnych leków, niezbędnego sprzętu medycznego, przeprowadzenie niezbędnych badań a także terapii i rehabilitacji.
Wszystkim Serdecznie DZIĘKUJEMY!!!!!

Zwracamy się ponownie do Państwa z prośbą o pomoc i przekazanie Hubercikowi 1% swojego podatku - to naprawdę nic nie kosztuje

Leczenie i terapia Huberta są długotrwałe i bardzo kosztowne, bez pomocy innych osób nie jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej ilości zajęć terapeutycznych a także badań, jakie są mu potrzebne,  dlatego prosimy ludzi dobrej woli o przekazanie 1% podatku jak również wszelkich darowizn na jego leczenie. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą kwotę.

Wszystkie środki gromadzone są na jego subkoncie w Fundacji Słoneczko a zwrot kosztów odbywa się poprzez refundację szczegółowo opisanych faktur i po wnikliwej i dokładnej weryfikacji przez fundację.
Następnie pienieniądze ponownie przeznaczane są na leczenie i rehabilitację Hubercika.

Prosimy, jeśli możecie to przekażcie swój 1% z podatku dla Hubercika - to pozwoli mu przybliżyć się do "normalnego" funkcjonowania.

Szczegółowe informacje dotyczące przekazania 1 % z podatku:
Numer KRS :  0000186434  
Cel szczegółowy: koniecznie trzeba wpisać - 
NA LECZENIE HUBERTA RUTKOWSKIEGO - SYMBOL 53/R


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz